Sel sügisel, 13.-18. oktoobril korraldab Viasat erinevates muuseumides üle Eesti Viasati kinoõhtuid! Sind ootavad parimad ja põnevaimad loodusteaduste-

ja ajalooteemalised dokfilmid

Kolmapäeval, 15. oktoobril kell 18-20 kutsume kõiki Teaduskeskus AHHAA konverentsisaali Lektoorium, kus linastub "Victoria ajastu varjatud tapjad". Film on eestikeelsete subtiitritega ja kõigile huvilistele tasuta.

Victoria ajastu inimesed olid nagu meiegi tehnoloogiast ja uutest asjadest vaimustuses. Samas elasid nad ka väga ohtlikul ajastul - kusjuures suurimad ohud varitsesid tihti kaitsvate koduseinte vahel. Sel ajal said valmis paljud uued tarbeesemed ja -tooted, mis meile tänapäeval igati loomulikud on. Kui aga tänapäeval on kõik need tavaesemed turvalised ja ohutud, siis Victoria ajastul võisid need tihti olla surmavad.

Dr. Suzannah Lipscomb võtab Victoria ajastu kodu endale baasiks ja laboriks. Ta teeb katseid tapeedis peitunud arseeniga, kasvatab beebi lutipudelis baktereid ja proovib selga väetiks muutvaid Victoria ajastu korsette - kõike selleks, et paljastada Victoria ajastu igapäevaelu surmavad tagajärjed.

Kinoõhtutelt on oodata huvitavaid lugusid oma ala asjatundjatelt ja üllatusi külalistele – Viasat loosib kõikide külastajate vahel välja korraliku 40-tollise Samsungi teleri!

Loe täpsemalt: www.viasat.ee/kino