Laupäeval, 8. novembril on kõik heade ideede huvilised ja TED-i sõbrad oodatud innovatsiooni- ja teadusehõngulisse AHHAAsse! Tule ja saa osa

silmapaistvate inimeste südamelähedastest saavutustest, kogemustest ja mõtetest.

Sel aastal on TEDxTartu fookus suunatud tulevikule. Tutvustamisele tuleb uusi õppimismeetodeid ja tehnilisi lahendusi, mõtleme Eesti tulevikule, inimaju tööle, rahvatervisele ja paljule muule. Mis peamine - ees ootab rohkelt põnevaid mõtteid ja sütitavaid ideid.

Lisaks päeva jooksul kuulatavatele põnevatele kõnedele ootame nii osalejaid kui esinejaid õhtul konverentsi järelpeole Kirjanike Majja, kus esineb Tenfold Rabbit (kuula siit).

Osalustasu on õpilastele, üliõpilastele ning õpetajatele 17 eurot, teistele 24 eurot. Osalustasu sisaldab lõunat, kohvipause, konverentsi materjale ning pääset järelpeole.
Lisaks on võimalik soetada sooduspääse AHHAA keskusesse. Võimalik on osta ka toetajapilet, millega toetad vabatahtlikkuse ja mittetulunduslikkuse alusel korraldatud konverentsi jätkuvat kvaliteeti ning heade ideede jõudmist kõigi huvilisteni.

Konverents algab kell 10. Täpne päevakava selgub nädal enne konverentsi. Et häid ideid koguneks palju, arvesta konverentsi jaoks suurem osa päevast - lõpetame kella viie paiku.

Registreerimiseks täida elektrooniline registreerimisvorm!

TEDx on kohalik, iseseisvalt korraldatud üritus, mis võimaldab jagada TED-konverentside vaimu üle maailma. Kuulda saab nii kohalikke esinejaid kui parimaid TED-i kõnesid video vahendusel.