Suvel 2014 pakuvad AHHAA, Tartu Seikluspark ja Lodjakoda ühe piletiga kolme suurepärast elamust. Uudista Baltikumi suurimat teaduskeskust, läbi

maa ja taeva vahel takistusrada ning tee ainulaadne sõit päris viikingilaeval!

8. juunist augusti lõpuni 2014 saab Tartus ühe paketi raames seigelda nii maal, õhus kui ka vees! Ostes Tartu Seikluspassi, saad käepaela, millega on sulle avatud nii Teaduskeskus AHHAA kui ka Tartu seikluspargi uksed (halva ilma korral saab külastada Eesti suurimat siseseiklusparki Lõunakeskuses). Lisaks on sul Seikluspassi omanikuna ainulaadne võimalus sõita mööda Emajõge päris viikingilaevas! Viikingilaev Turm on valminud Lodjakoja meistrite käe all 1000 aasta vanuste laevaehitustraditsioonide põhjal.

Reeglid:

  • Paketi ostja saab käepaela.
  • Iga paketi osa külastamisel (AHHAA, üks kahest seikluspargist ja viikingilaev) pannakse käepaelale tempel.
  • Iga sihtkohta saab külastada ainult ühel korral.
  • Seikluspassi ei pea kasutama ühe päeva jooksul, aga käepaela eemaldamisel kaotab pakett kehtivuse.

Viikingilaev Turm väljub iga päev:
liinil AHHAA sadam-Jõekohvik: kell 12, 14, 16 ja 18
liinil Jõekohvik-AHHAA sadam: kell 13, 15, 17 ja 19
Reisi kestus on 45 minutit, korraga mahub laevale 12 reisijat.

Tartu Seikluspassi saab osta kõikidest Seikluspassi sihtkohtadest (v.a. AHHAA sadamast) kohapealt. Pass on saadaval kolmes vääringus: sooduspilet 28 € (õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele), täispilet 36 € ja perepilet 99 € (ühele või kahele täiskasvanule ja kõigile alaealistele lastele peres). Passi hinna sees ei ole Seikluspargi õhusõidud ja AHHAA planetaariumipilet. 7-aastastele ja noorematele lastel on Seikluspass tasuta.

Loe lisaks:
Tartu Seikluspark
Lodjakoda