Sügis algab AHHAAs suure hinnasulaga! Septembris on Tartu AHHAA pilet gruppidele kolme nädala jooksul 50% soodsam. Kooligruppidel on võimalik 4D elamuskinos

vaadata kaht filmi ühe hinnaga ja külastada ühe paketina nii AHHAAd kui ka Aura keskust.

Sügise alguses ehk 2.-22. septembril 2013 on kõigil teadushuvilistel lausa kohustuslik Tartu AHHAAsse tulla, sest gruppidele on keskusepiletid sel perioodil tervelt 50% soodsamad! NB! Soodustus kehtib ainult broneeritud gruppidele ning broneerida tuleb vähemalt 7 päeva enne soovitud külastusaega. Soodustus ei kehti planetaariumi- ja lennusimulaatori piletitele (ega gruppide poolt tellitud töötubadele või teadusteatri etendustele).

Grupikülastuse broneerimiseks palume täita kodulehel oleva broneerimisvormi või võtta meiega ühendust telefonil 5156 766 või e-posti aadressil tellimus@ahhaa.ee.

AHHAA ja Aura pakett kooligruppidele

Septembri alguses on taaskord võimalik külastada ühe paketina Tartu AHHAAd ning Aura keskust. Pakkumine kehtib tööpäevadel ajavahemikus 2.-22.09.2013. Broneerides samal päeval mõlema keskuse külastuse on piletihind ühe õpilase kohta kokku kõigest 8€ (4€ AHHAA ja 4€ Aura külastamise eest). Iga 15 õpilase kohta pääseb üks täiskasvanust grupisaatja keskustesse tasuta. Piletitasu tuleb maksta eraldi mõlemale keskusele. Lisatasu eest on võimalik osaleda AHHAA keskuse poolt pakutavates töötubades või planetaariumietendustel.

Kampaaniahinnaga sissepääs etteregistreerunud õpilasgruppidele AHHAAsse ja Aurasse kehtib esmaspäevast reedeni. Sooduspiletiga saab mõlemas keskuses viibida maksimaalselt kolm tundi, seega kokku kuus tundi. AHHAA on avatud E-N 10-19 ja R 10-20 ning Aura on avatud E-R 10-22. Parkimine Aura ja AHHAA parklates on bussidele 3 tundi tasuta.

Soodustuse saamiseks peab grupi suurus olema vähemalt 15 õpilast. Külastusaega saab broneerida tööpäeviti telefonil 730 0280 ja e-posti aadressil info@aurakeskus.ee. Külastus tuleb broneerida vähemalt 7 päeva enne soovitud külastusaega. Lisatasu eest pakub AHHAA keskus gruppidele planetaariumietendust ning osavõttu töötubadest (planetaariumietendus 4 € /in, töötuba 2 € /in) ning see tuleb broneerida eraldi (e-posti aadressil tellimus@ahhaa.ee või telefonil 5156 7 66).

AHHAA 4D elamuskinode eripakkumine kooligruppidele

2.-22. septembril teevad kooligruppidele sooduspakkumise ka AHHAA 4D elamuskino Lõunakeskuses (Ringtee 75) ja 4D elamuskapsel (Vabaduse väljak 9). Vaadates korraga kaht 4D filmi, tuleb maksta ainult ühe filmi vaatamise eest! Pakkumine kehtib ainult broneeritud kinokülastustele. Külastus tuleb broneerida vähemalt 7 päeva enne soovitud külastusaega.

Broneerimine ja lisainfo:

  • AHHAA 4D elamuskino Lõunakeskuses (E-P 11.30-20): telefon 731 5650, e-posti aadress 4d@ahhaa.ee
  • AHHAA 4D elamuskapsel Tallinnas (E-R 10-18, L-P 12-18): telefon 666 0060, e-posti aadress tallinn@ahhaa.ee

Sooduspakkumine lasteaedadele

2.-22. septembril 2013 on AHHAA külastamine ja meie lustakates töötubades osalemine tööpäeviti lasteaiarühmadele tervelt 50% soodsam! Külastuse broneerimiseks palume helistada telefonil 5156 766 või kirjutada e-posti aadressil tellimus@ahhaa.ee. Tellimusse palume märkida kuupäeva ja kellaaja, grupi suuruse ning soovitud töötoa(d). Soovitame keskusekülastuseks varuda vähemalt kaks tundi. AHHAA pilet kehtib terve päeva, nii et lapsed võivad sama päeva käepaelaga õhtul koos vanematega tagasi tulla.

Kuna meie maja on suur ja uudistamist palju, siis võiks iga 4-5 lapse kohta olla vähemalt üks saatev täiskasvanu. Külastus tuleb broneerida vähemalt 7 päeva enne soovitud külastusaega.

Aeg ja hind

Pilet Hind
Soodushind -50% E-R 02.09.-22.09.2013
Lasteaialapse majapilet 4 € 2 €
Lasteaialapse osavõtt töötoast 2 € 1 €
Lasteaialapse osavõtt töötoast ilma majakülastuseta 4 €
Gruppi saatev täiskasvanu tasuta tasuta