AHHAA kutsub külla kõige väiksemad sõbrad ehk lasteaiarühmad - ning 11. jaanuarist kuni 29. veebruarini 2016 on AHHAA külastamine lasteaedadele 50% soodsam! Tutvustame meie imelisi eksponaate ning kutsume osa võtma vahvatest töötubadest. Uudistamist jätkub siin tundideks ning lahkuda ei soovi AHHAAst ükski laps! 

AHHAA-külastuseks võiks varuda vähemalt kaks tundi. Keskusepilet kehtib terve päeva, nii et lapsed võivad sama päeva käepaelaga õhtul koos vanematega tagasi tulla. Kuna meie maja on suur ja uudistamist palju, siis võiks iga 4-5 lapse kohta olla vähemalt üks saatev täiskasvanu.

NB! Rühma saatvad lasteaiaõpetajad pääsevad meie majja tasuta! Lapsevanemad ja teised saatjad peavad ostma pileti. 

Lasteaiagruppidele pakume kahte külastusvõimalust:

- majakülastus (lühike majatutvustus, millele järgneb iseseisev AHHAAga tutvumine, 11.01 - 29.02 - soodushind 2 €)

- majakülastus koos töötoaga (lühike majatutvustus, töötuba u 30 min, iseseisev AHHAAga tutvumine, 11.01 - 29.02 soodushind 3 €

NB! Töötube võivad lasteaiad muidugi valida ka teisi, mitte ainult neid, mis sellel lehel kirjas on. Põhiline on see, et arvestataks vanuse alampiiriga (mis on töötubade lehel iga töötoa juures välja toodud)

Broneerimine ja lisainfo

  • Majakülastuse ja/või töötoa broneerimiseks palume saata kirja e-posti aadressile tellimus@ahhaa.ee või helistada telefonil 515 6766. Tellimusse palume märkida kuupäeva ja kellaaja, grupi suuruse (kui soovite külastada töötuba, siis palume lisada ka soovitud töötoa nime).

Lasteaiagruppide hinnakiri
Pilet Hind
Soodushind -50%
(11.01-29.02.2016)
Lasteaialapse majapilet 4 €2 €
Lasteaialapse osavõtt töötoast 2 €1 €
Lasteaialapse osavõtt töötoast ilma majakülastuseta 4 €2 €
Gruppi saatev lasteaiaõpetaja tasutatasuta
Gruppi saatev lapsevanem/täiskasvanu 8 €4 € 

Töötoad

Lisaks majaekskursioonile soovitame osa võtta töötoast, kus saab kuhjaga uusi teadmisi ning saab ka ise käed külge lüüa. Töötuba kestab orienteeruvalt pool tundi ning iga viie lapse kohta võiks töötoas olla üks abistav saatja. Pakume välja kaks töötuba, kuid soovi korral võite oma valiku teha kõigi AHHAA töötubade hulgast.

Šokolaadilabor

Saa osa šokolaadi värvikast ajaloost ning tuvu selle suurepärase maiustuse koostisosade ja valmistamise saladustega. Lisaks on sul harukordne võimalus ise valmistada ja maitsta kõige ehedamat, taevalikku naudingut pakkuvat šokolaadi!

Sobiv alates 5. eluaastast.

Töötuba toetab Kalev.

Limonatoorium

Mis retsepti järgi keedab Limpa oma limonaade? Neid kõige paremaid ja mõnusalt magusaid jooke – limonaade – on valmistatud juba 400 aastat, kõigepealt kodudes ja siis suurtes tehastes. Kas kodus saab limonaadi teha? Töötoas limonaadi tehes arutame limpsi omaduste üle ja lõpuks värskendame end mõnusa jaheda joogiga.

Sobiv alates 4. eluaastast.