NB! Praeguse seisuga on Noorte (ÖÖ) istungi kohad täis. Soovijad võivad ennast siiski registeerida - siis pääsed ootenimekirja ja me võtame sinuga ühendust, kui mõni koht vabanema peaks

Hei, 15-19 aastane õpilane! 

Just sinu arvamus loeb. Tule ja osale AHHAA ülipõneval ööistungil (29.-31.01.16). See on täiesti tasuta (lisaks tasub AHHAA sinu sõidu ja söögi eest ning väljastpoolt Tartut tulijatele hüvitatakse ka majutus) ning sinu otsus jõuab päris poliitikuteni välja.

Mis juhtuma hakkab?

- Teeme põnevad õpilasparlamendi põhimõtetel istungeid öises teaduskeskuses. Sinu ja su kaaslaste arvamus jõuab otsustajateni! Osalemine ei eelda eelnevat väitlemiskogemust.
- Arvamusliidrite ja ekspertide (üllatus)esinemised.
- Meeliköitev AHHAA lisaprogramm.
- Igale osalejale Euroopa Noortepass!

Projekti "Noorte ööistungid AHHAAs" eesmärgiks on anda õp võimalus rääkida kaasa nende olevikku ja tulevikku puudutavatel ja ühiskondlikult aktuaalsetel teemadel, kasutades sõnumi edastamiseks noorte jaoks igapäevaselt tuttavaid tehnoloogiaid ja valdkonna juhtivaid eksperte. Teemade käsitlemiseks kasutatakse õpilasparlamendi põhimõtteid, kuid istungjärgud ei toimu klassikaliselt, vaid need viiakse läbi ööistungitena.

Jaanuarikuise ööistungi eesmärgiks on arutleda 21. sajandi ühiskonna tolerantsuse üle


Projekti rahastatakse Erasmus+: Euroopa Noored programmist.

Lisainfo e-posti aadressil noored@ahhaa.ee ja Noorte (ÖÖ)istungite projekti lehel.

NB! Osalemine on tasuta!

NB! Kohad on täis, aga soovi korral võid registreerida ja pääseda ootenimekirja. Siis võtame sinuga ühendust kohe, kui mõni koht vabaneb


REGISTREERIMINE:

Pildigalerii novembri ööistunigst.
Projekti toetavad: