7. mail toimuvad AHHAAs Stokkeri Meistrivõistlused 2016, kus 5.-9. klasside õpilased tutvustavad oma nägemust tuleviku käsitööriistadest ja tööpinkidest. Tule ideedega tutvuma ja noortele meistritele kaasa elama! Või esita võistlusele hoopis oma kavand ja võta ise osa!

Seekordsed võistlusteemad on uudse tööriista mudel ja multifunktsionaalse tööpingi mudel. Järjekorras kümnes võistlus kannab seekord nime Stokkeri Tööõpetuse Meistrivõistlused 2016 ning see kutsub noori kaasa mõtlema tööriistade homsele päevale: milline on uudne käsitööriist ja seninägematu multifunktsionaalne tööpink.

Võistlustel on kaks võistlusklassi:

1. Käsitööriist. Individuaal- ja meeskonnatööna valmistatakse uudse käsitööriista prototüüpe, näiteks saag, haamer, peitel, kruvikeeraja, höövel, näpitsad või mõni muu uus ja huvitav tööriist. Stokker otsib käsitööriista innovatsiooni: see võib olla haamer või kruvikeeraja kasuliku lisafunktsiooniga, mis muudab selle tööriista kasutajale mitmekülgsemaks.

2. Tööpink. Individuaal- ja meeskonnatööna valmistatakse multifunktsionaalse, seninägematu metalli ja puidu töötlemiseks mõeldud universaaltööpingi mudeleid. Meeskonda võib kuuluda kaks kuni neli õpilast, osalejad võivad olla eri vanuses

Tööde ülespanek kuni 15. aprillini 2016. Veebile tuleb üles laadida kuni 5 fotot ja joonis pluss kuni 500 tähemärgi pikkune kirjeldus.

Lisainfo ja registreerimine: http://uustooriist.stokker.ee/

Sissepääs finaalvõistlusele AHHAA majapiletiga.