2015. aasta Teadlaste Öö Festivalil toimub esimest korda rahvusvaheline teadusteatrite võistlus Science Show International Cup 2015 (SSIC15). Võistlus leiab

aset 23.-25. septembril. Registreerimine on avatud 7. veebruarini 2015.

Tähelepanu! SSIC15 taotlusvoor on lõppenud. Täname kõiki huvilisi ja anname tulemustest peatselt teada.

Oled sa teadushuviline, kes tahaks oma oskuseid ka teistega jagada ning keda avalik esinemine ei hirmuta? SSIC15 ootab osalejaid kõikjalt üle maailma! Võistluse töökeel on inglise keel ning osaleda saavad 1-2-liikmelised võistkonnad. Võistlus toimub kolmes Eesti linnas - Tartus, Tallinnas ja Pärnus. Võistlejaid hindab publik ning rahvusvaheline žürii, mille liikmed on muuhulgas pärit EUSEA (European Science Events Association), NSCF-i (Nordic Science Centre Association) juhatusest. Parimaid osalejaid ootavad väärikad auhinnad, sh võimalus osaleda EUSEA aastakonverentsil 2016.

Tutvu SSICi sisu ja formaadiga täpsemalt siin: SSIC 2015 Call for Participation

Osalemiseks saada hiljemalt 7. veebruariks 2015 e-kiri aadressile ssic@ahhaa.ee. Kandideerimiseks on vaja esitada (inglise keeles!):

  • Lühike kandideerimisavaldus (kuni 150 sõna)
  • Iga etenduse lühikirjeldus (kuni 300 sõna)
  • Video võistkonnast ja/või etendusest (video pikkus ei ole ette kirjutatud, ent soovitatav on see internetti üles laadida ning saata kandideerimisel link. Videos peaksid olema välja toodud etenduse kõige olulisemad osad)
  • Viited muule foto- või videomaterjalile (pildid, koduleht, blogid jne) on igati teretulnud
  • Materjalide esitamise tähtaeg on 7. veebruar 2015. Arvestame ka asjaoluga, et kandideerijad võivad elada teistes ajavööndites - peaasi, et kiri oleks saadetud õigel kuupäeval.
  • Kandideerijatele antakse tagasiside veebruari lõpuks