Kolmapäeval, 16. jaanuaril 2013 kell 12-16 korraldab AHHAA koolituspäeva lasteaiaõpetajatele, kus räägitakse sellest, kuidas nii mujal maailmas kui ka meie AHHAAs lasteaialastele kaasahaaravalt teadust tutvustatakse.

Selleks, et aidata oma avastava ja uuriva loomu poolest tuntud koolieelikuid teaduse kirevale maailmale lähemale tuua, ootab Teaduskeskus AHHAA lasteaiaõpetajaid tutvuma keskuses pakutava mängulise õpikeskkonnaga.

Neljatunnise koolituse käigus avaneb lasteaiaõpetajal võimalus saada osa meeleolukast ja harivast teadusteatri etendusest, osaleda just väiksematele teadushuvilistele sobilikus töötoas ja asjatundliku giidi saatel keskusega tutvuda. Lisaks toob AHHAA õpetajakoolituse projektijuht ja lasteaiapedagoogika kogemustega Helin Haga näiteid juba aastakümneid klassikalisele õppetööle vaheldust pakkuvatest Kanada teaduskeskusest ja AHHAA kommunikatsioonijuht Liina Pulges tutvustab võimalusi, mida AHHAA lasteaedadele pakub.

Koolituspäev algab kolmapäeval, 16. jaanuaril kell 12.00 Tartu AHHAA (Sadama 1) lektooriumis ja kestab orienteeruvalt kella 16.00-ni. Koolitus on tasuta. Kuna kohad on piiratud, palume oma osalemissoovist teada anda hiljemalt 13. jaanuariks e-posti aadressile helin.haga@ahhaa.ee. Koolituse eest väljastame tõendi.