FIRST LEGO League 2015 Eesti finaal, üks põnevaim dünaamiliseim ning väljakutsuvaim võistlus, leiab aset 14.-15. märtsil AHHAA Teaduskeskuses. Üritusele oodatakse enam kui 300 last ning noorukit, kes võtavad osa ühest oma elu põnevaimast seiklusest. Tule ja ela neile kaasa! Hoogsale finaalmängule saab kaasa elada AHHAA majapiletiga.

FLL ei ole ainult robootikavõistlus. See on hoolikalt vormitud programm, mis arendab osalejates kõige väärtuslikumaid oskusi – loovust, huvi ja kujutlusvõimet. FLL on nagu imelist teekonda koos uute avastuse, ootamatute käikude ning uskumatute juhtumistega.

Robotid on võistlejate lojaalsed partnerid ning abilised läbi terve hooaja. Tehnika ja teadus on allikaks inspiratsioonile, uurimustööle ja katsetustele. FLL meeskonnad teevad palju tööd, kogevad nii edu  kui ebaõnnestumisi. Neil on väga lõbus, nad õpivad palju uusi kasulikke asju ning arendavad hindmatuid eluoskusi. Nad muutuvad enesekindlamaks, efektiivseteks probleemide lahendajateks, fokuseeritumaks ning teadlikumaks oma oskustest ja võimetest.

FLL finaalis tähistatakse selle pika ning raske teekonna lõppu. Uuritakse ja hinnatakse võistkondade suuri avastusi ning meeskonnatööd ja –vaimu. Tule ja saa osa Eesti suurimast robootikasündmusest!

NB! Külastajad saavad töötubades ka enda meisterdamisoskused proovile panna ning ise roboteid ehitada! 

L 14.03

  • 11 Sumorobotite ehitamine
  • 15 WeDo robotite ehitamine


P 15.03
  • 11 Sumorobotite ehitamine
  • 15 WeDo robotite ehitamine

Sissepääs AHHAA majapiletiga