AHHAA teaduskeskuse Tallinna filiaal annab põleva teatepulga üle Energia Avastuskeskusele! Seoses sellega toimub laupäeval, 27. aprillil kella 16-st AHHAA

Tallinna filiaali akende ees eksklusiivne teadusteatrite show. Paugu ja mürtsu garanteerib professionaalne AHHAA teadusteatritrupp Tartust, lisaks sellele pakub põnevat füüsikateemalist teaduslikku vaatemängu Energia Avastuskeskus eesotsas Aare Baumeriga.

AHHAA eksklusiivsel teadusteatri etendusel näitame efektsemaid katseid kõigist meie etendustest. Teil on võimalik näha tuletornaadot, 7-meetrised udujugasid, kümnete vesinikuõhupallide plahvatust, müstilist värvusreaktsiooni, hiiglaslikke plahvatavaid seebimulle ning ilutulestikku. Loomulikult ei jää kuulmata ka valjud paukgaasi kärgatused!

Energia Avastuskeskuse teatriga "Peadpidi füüsikas" tutvustatakse valguse, elektri, mehaanika ja soojuse teemasid ning tehakse katseid, mida on kirjeldatud K. Saksa ja A. Baumeri "Teistmoodi füüsikaraamatus"

  • Vaatemäng algab kell 16 Tallinnas Vabaduse väljakul teaduskeskuse AHHAA akende ees ja on pealtvaatajatele täiesti tasuta!

Selle hooaja parim pakkumine teaduskeskuse AHHAA Tallinna filiaali fännidele - pühapäeval, 28. aprillil maksab sissepääsupilet valguseteemalisele näitusele "Ahhaa, särab ja säriseb!" vaid 1 euro!

Tereve päev toimuvad põnevad töötoad!

kell 12.00 ja 16.00 võimalik meisterdada päikesesüsteemi töötoas (etteregistreerimisega telefonidel: 55937339 ja 6660066)
kell 14.00 ja 18.00 võimalik meisterdada martsipanilaboris (etteregistreerimisega telefonidel: 55937339 ja 6660066)

Näitus avatud Tallinnas viimast päeva!