Mis on AHHAA-õpe? Võtame õppepäeval vaatluse alla mõne huvitava objekti või nähtuse, viime läbi põnevaid katseid ning teeme nende põhjal järeldusi ja üldistusi.

Oleme lasteaedadele välja töötanud kolm jõukohast 2-tunnist programmi. Õppepäeval osalemine maksab 6 € lapse kohta. 5. jaanuarist 28. veebruarini 2015 on saadaval piiratud koguses soodushinnaga õppepäevi - ainult 3 €/laps!

UUS! Põnev maapõu ehk tõelised dinosaurused

Uurime mikroskoobiga, mis on kivimites ja mineraalides peidus ning saame teada, mis asub maa peal ja mis maa sees või vees. Teeme tutvust tõetruude dinosaurustega ning saame teada, mis tunne oleks saurustega ürglooduses kohtuda. Tere tulemast dinosauruste maailma!

Koduõu (ehk "Tibust kanaks")

Giidi juhendamisel uurime AHHAA tibulat, tutvume tibu arenguga munas ja lahendame mikroskoobi abil erinevaid uurimusülesandeid.

Salapärane vesi

Tutvume AHHAA akvaariumi elustikuga ja teeme giidi juhendamisel uurimuskatsed vee soolsuse ja mikroskoobiga. Samuti lahendame uurimusülesandeid vee ja teiste vedelikega. Kasutame ka AHHAA veemaailma ja akvaariumi abi!

Meeled selgeks!

Paneme proovile oma nägemis-, maitsmis-, haistmis- ja tasakaalumeele, lahendame põnevaid meelteteemalisi uurimisülesandeid ning katsetame meeli sassi ajavaid eksponaate!

NB! AHHAA-õppe puhul ei ole tegemist tavalise keskusekülastusega, vaid eksponaate jm teaduskeskuse võimalusi kasutatakse õppe-eesmärgil ning kindla kava järgi. Kuna kõiki AHHAA-õppe tegevusi juhendavad giidid, siis grupi saatmiseks piisab lasteaiaõpetajatest. Kui mõni lapsevanem soovib samal ajal AHHAAd külastada, siis temale kehtib täiskasvanu soodushind 8 € (kampaaniaperioodil 4 €).

AHHAA-õpet toetab Eesti Teadusagentuur.

Broneerimine ja lisainfo

Broneerimiseks palume saata kirja e-posti aadressile tellimus@ahhaa.ee või helistada telefonil 515 6766.

Tellimusse palume märkida:

  • kuupäeva ja kellaaja
  • grupi suuruse ja laste vanuse
  • töötoa või AHHAA-õppe programmi nime