Reedel, 12. veebruaril kutsuvad AHHAA ja Tartu Ülikool kooligruppe täiesti uutmoodi koolitundidesse! Avame oma õppeklassi haridusmessil Intellektika 2016, mis toimub Tartu Näitused AS messikeskuses.

Osalemine on tasuta (eeldab Intellektika 2016 pileti või kutse olemasolu), ent vajalik on eelnevalt registreerida. Ühte "tundi" mahub 25 osalejat. 

Registreerimine on lõppenud!

NB! Praegu vabu kohti veel jätkub, nende lõppemisel anname sellest kodulehel märku.


AJAKAVA

10.00 - 10.45 "NUTI LOTA - õpime nutikalt loodusaineid" (Tartu Ülikool) Tunnis lahendame nutiseadmeid ja teisi digitehnoloogilisi vahendeid kasutatades ülesandeid bioloogiast, keemiast ja geograafiast

NB! KOHAD TÄIS 11.00 - 11.45 „Särtsub ja säriseb!“ (AHHAA) Kuigi me elektrit ei näe, on see igapäevaselt meie ümber. Elektriteemalises õppeklassis teeme nähtamatu aga nähtavaks! Võlume toidust elektri välja, katsetame plasmapallide ja lampidega ning uurime, kuidas töötab tesla generaator.

12.15 - 13.00 "NUTI LOTA - õpime nutikalt loodusaineid" (Tartu Ülikool) Tunnis lahendame nutiseadmeid ja teisi digitehnoloogilisi vahendeid kasutatades ülesandeid bioloogiast, keemiast ja geograafiast

13.15 - 14.00 „Meeled selgeks!“ (AHHAA) Proovime ja katsetame oma erinevate meeltega, saame teada, kuidas nad töötavad (ja kui lihtne neid ära petta on!) Maitseme AHHAA kommi, vaatame, kuidas pääsukesest saab varblane, mis kaal on see kummaline tasakaal ning piilume (sea)silma sisse.