1.-30. septembrini saavad kooligrupid külastada ühise paketina AHHAA teaduskeskust ja Skatetowni rulluisukeskust! Ühispilet maksab kõigest 13 € õpilase kohta ning see sisaldab Skatetowni 1,5-tunni pääset ja AHHAA päevapiletit. 
Soodustus ja maksmine

Teaduskeskuse AHHAA ja Skatetowni sooduspilet õpilasgruppidele on 13 € (õpilase kohta). Pakkumine kehtib ainult broneeritud gruppidele! Iga 15 õpilase kohta pääseb üks täiskasvanust grupisaatja keskustesse tasuta. Mõlema keskuse külastus peab toimuma samal päeval!

Piletitasu tuleb maksta eraldi mõlemale keskusele (hind vastavalt õpilase kohta 8 € AHHAAle ja 5 € Skatetownile). 

Maksta saab arve alusel (esitades külastuspäeval kassasse garantiikirja ja makstes pärast külastust) või külastuse päeval keskuste kassades.  

Lisatasu eest on võimalik osaleda AHHAA keskuse pakutavates töötubades (2 €/in) või planetaariumietendustel (4 €/in). Samuti saab lisatasu eest Skatetownis broneerida treeneri. Palume lisasoovidest teada anda juba broneerimisel, kohapeal tellimust enam täiendada ei saa.


NB! Sooduspaketti ei saa kasutada koos muude sooduspakkumistega.

Aeg

Kampaaniahinnaga sissepääs etteregistreerunud õpilasgruppidele AHHAAsse ja Skatetowni kehtib esmaspäevast pühapäevani ajavahemikus 01.-30.09.2016.

Soodustus sisaldab Skatetowni 1,5 h pääset ja AHHAA päevapiletit. AHHAA on avatud E-N 10-19 ja R 10-20 ning Skatetowni rulluisukeskusesse saab aja broneerida E-R 8-17 või L-P 11-18. Bussid saavad 3 tundi tasuta parkida AHHAA bussiparklas ning Pauluse kiriku parklas.

Broneerimine

Soodustuse saamiseks peab grupi suurus olema vähemalt 15 õpilast. Külastusaega saab broneerida tööpäeviti ning kummagi keskuse külastus tuleb broneerida eraldi (AHHAA: tel. 515 6766, e-post tellimus@ahhaa.ee; Skatetown: tel. 5682 2094, e-post: info@skatetown.ee). Külastus tuleb broneerida vähemalt 7 päeva enne soovitud külastusaega.

Toitlustus

Gruppidele pakub toitlustusteenust kohvik Newton AHHAA 2. korrusel, tel. 5666 8532, e-post: kadi@toiduproff.ee.