Septembri alguses on kooligruppidel taaskord võimalik külastada ühe paketina Tartu AHHAAd ning Aura keskust! Pakkumine kehtib tööpäevadel

ajavahemikus 2.-22.09.2013.

Broneerides samal päeval mõlema keskuse külastuse on piletihind ühe õpilase kohta kokku kõigest 8€ (4€ AHHAA ja 4€ Aura külastamise eest). Iga 15 õpilase kohta pääseb üks täiskasvanust grupisaatja keskustesse tasuta. Piletitasu tuleb maksta eraldi mõlemale keskusele. Lisatasu eest on võimalik osaleda AHHAA keskuse poolt pakutavates töötubades või planetaariumietendustel.

Kampaaniahinnaga sissepääs etteregistreerunud õpilasgruppidele AHHAAsse ja Aurasse kehtib esmaspäevast reedeni. Sooduspiletiga saab mõlemas keskuses viibida maksimaalselt kolm tundi, seega kokku kuus tundi. AHHAA on avatud E-N 10-19 ja R 10-20 ning Aura on avatud E-R 10-22. Parkimine Aura ja AHHAA parklates on bussidele 3 tundi tasuta.

Soodustuse saamiseks peab grupi suurus olema vähemalt 15 õpilast. Külastusaega saab broneerida tööpäeviti telefonil 730 0280 ja e-posti aadressil info@aurakeskus.ee. Lisatasu eest pakub AHHAA keskus gruppidele planetaariumietendust ning osavõttu töötubadest (planetaariumietendus 4 € /in, töötuba 2 € /in) ning see tuleb broneerida eraldi (e-posti aadressil tellimus@ahhaa.ee või telefonil 5156 7 66).