Kuni 5. novembrini saab näha, kuidas AHHAA keskus naha üle kõrvade, avades maailmakuulsa rändnäituse “Ahhaa, inimkehad!” (ingl. k. „Human Bodies“), mis on maailmas kogunud juba kümneid miljoneid külastajaid. Näitusel eksponeeritakse tõelisi inimkehasid, mis on säilitatud revolutsioonisel plastineerimise meetodil. Näitusel saab tutvuda inimorganismi seni avaldamata saladuste, põnevate detailide ja keerulise ülesehitusega ning seda täiesti enneolematul moel.

Näituse “Ahhaa, inimkehad!” külastajal avaneb ainulaadne võimalus näha oma silmaga, milline on inimese keha seestpoolt. Tegemist on väljapanekuga, kus on esindatud enam kui 150 üksikute organite ja kehaosade eksponaati. 

Külastaja saab lähedalt tutvuda inimorganismi:

  • luustiku
  • lihaskonna
  • hingamissüsteemi
  • närvisüsteemi
  • veresoonkonnaga


Inimkehast valmistatud eksponaate tutvustav näitus võimaldab igas vanuses vaatajatel näha seda, mis üldjuhul kuulub meditsiinitöötajate argipäeva. “Ahhaa, inimkehad!” annab inimestele enneolematu võimaluse oma keha paremini tundma õppida ja näitab, kuidas tervise eest paremini hoolt kanda.

Tule ja näe rohkem kui sadat ehtsat inimkeha läbilõiget pealaest jalatallani! Näitus on avatud 5. novembrini.Näituse autor on Musealia Enterntainment, SL