AHHAA laagrid


Juba aastaid on AHHAA põnevate ettevõtmiste sekka kuulunud vahvad laagrid, mis pakuvad harukordse võimaluse näha teaduskeskuse telgitaguseid, lahendada mängude käigus lennukaid ülesandeid ning katsetada kõiki teaduskeskuse eksponaate. Laagrid leiavad aset koolivaheaegadel ning neid korraldatakse eesti, vene ja läti keeles.

Laagrite tegevused ühtivad AHHAA põhieesmärgiga tutvustada teadust põneval "käed-külge" moel ning on teadushuvilistele noortele hea võimalus koolis õpitut ka praktikas katsetada. Laagritest ei puudu töötoad, teadusteatri- või planetaariumietendused ja nuputamismängud; päevastes laagrites tehakse vahel ka õppekäike ja matku Tartu linnas ja lähiümbruses.


15.06 Öölaager: „Appi, matemaatika!“ 

NB! Registreerimine on lõppenud

Matemaatikast pea paks? Tule AHHAA lõbusasse öölaagrisse ja avasta numbrite ja valemite rägastikku hoopis teisest küljest! Kavas imestamapanevad töötoad, lõbusad mängud, teadusteater ja veel palju huvitavat.

Ootame osalema lapsi vanuses 10-13. Laager algab kell 17.00 ja lõpeb järgmisel hommikul kell 10.00

Hind: 45 €

Registreerimiseks täida allolev registreerimisvorm

18.-20.06 Teaduslaager: „Ahhaa, meri!“ 

NB! Registreerimine on lõppenud

Kutsume 10-13- aastaseid lapsi meie iga- aastasesse suvisesse teaduslaagrisse, mis seekord keskendub merele. Uurime üheskoos, mida veealune maailm endas peidab, kes elasid meredes miljoneid aastaid tagasi, teeme veega seotud katseid. Ühel laagripäeval ootab osalejaid ka põnev ekskursioon!

Laager algab iga päev kell 9.30 ja lõpeb kell 14.30, osalejad saavad jääda keskusesse ka peale laagripäeva lõppu.

Hind: 60 €


Registreerimiseks täida allolev registreerimisvorm

Email again:
Kas soovid infot edaspidiste AHHAA laagrite kohta? (kui ei soovi, ära märgi)