P-N 10-19
R-L 10-20
14.04 avatud 12-20
30.04 avatud 10-17
01.05 avatud 12-19

AHHAA + Plasku vaatetorn

AHHAA ja Tasku Keskus kutsuvad sind nautima ühe paketina nii Baltikumi suurimat teaduskeskust kui ka imelist linnavaadet Plasku katuse vaateplatvormilt! 

Vaateplatvorm annab suurepärase võimaluse näha kogu Tartu kesklinna 50 meetri kõrguselt. Lisaks saab võrrelda tänapäevast vaadet sajanditagusega ning rohkem teada saada katuselt nähtavatest ja juba hävinud olulistest objektidest Tartus.

Katuseterrassile pääseb linna imetlema reedest pühapäevani igal täistunnil ajavahemikus kell 12-18. Huvilised saavad osta pileti AHHAA keskuse kassast. Pileti hind on 2€ inimese kohta ning pileti vaateplatvormile saab osta kas koos AHHAA keskuse piletiga (2€ lisandub keskusepileti hinnale) või eraldi.

Alla 7-aastased lapsed pääsevad vaateplatvormile tasuta, alla 16-aastased pääsevad katusele vaid koos täiskasvanud saatjaga.

NB! Vaatetorni külastamine ei pea toimuma AHHAA keskuse külastamisega samal päeval.

Gruppidele

  • Gruppidel on võimalik ette tellida ka koos giidiga katusekülastus nii eesti, inglise kui vene keeles.
  • Grupi suurus algab 12 inimesest. Grupi maksimumsuurus on 50 inimest.
  • Giidiga ekskursiooni puhul palume oma soovist teada anda vähemalt 7 päeva enne plaanitud külastust, et jõuaksime grupile sobiva giidi otsida. Giidiga ekskursiooni puhul lisandub täiendav giiditasu 30 € grupi kohta. Palume giidi tellimiseks võtta ühendust Tasku keskusega telefonil 731 2211 või e-posti aadressil info@tasku.ee.
  • Kokkuleppel Tasku keskusega saavad grupid vaateplatvormi külastada ka väljaspool kindlaks määratud lahtiolekuaegu.