P-N 10-19
R-L 10-20
20.08 avatud 12-19
01.09 avatud 10-17
16.09 SULETUD

AHHAA nõukogu


nimi amet e-post
Jarno Laur Tartu abilinnapea jarno.laur@raad.tartu.ee
Hannes Astok Tartu linnavolikogu liige hannes@astok.ee
Mart Noorma Tartu Ülikooli loodus- ja tehnoloogiateaduskonna õppeprodekaan mart.noorma@ut.ee
Jaanus Karv Rahandusministeeriumi riigieelarve osakonna peaspetsialist jaanus.karv@fin.ee
Mart Laidmets Haridus- ja Teadusministeeriumi üld- ja kutsehariduse asekantsler (nõukogu esimees) mart.laidmets@hm.ee
Vallo Mulk Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed, direktori asetäitja vallo.mulk@ut.ee