P-N 10-19
R-L 10-20
14.04 avatud 12-20
30.04 avatud 10-17
01.05 avatud 12-19

AHHAA nõukogu


nimi amet e-post
Jarno Laur Tartu abilinnapea jarno.laur@raad.tartu.ee
Hannes Astok Tartu linnavolikogu liige hannes@astok.ee
Mart Noorma Tartu Ülikooli loodus- ja tehnoloogiateaduskonna õppeprodekaan mart.noorma@ut.ee
Jaanus Karv Rahandusministeeriumi riigieelarve osakonna peaspetsialist jaanus.karv@fin.ee
Mart Laidmets Haridus- ja Teadusministeeriumi üld- ja kutsehariduse asekantsler (nõukogu esimees) mart.laidmets@hm.ee
Vallo Mulk Tartu Ülikooli loodusmuuseumi direktori asetäitja vallo.mulk@ut.ee