P-N 10-19
R-L 10-20
20.08 avatud 12-19
01.09 avatud 10-17
16.09 SULETUD

AHHAA teadusnõukogu


nimi amet e-post
Jaak Kikas TÜ Füüsika Instituudi direktor jaak.kikas@ut.ee
Peeter Saari TÜ Füüsika Instituudi professor peeter.saari@ut.ee
Jaak JaanisteEMÜ Tehnikainstituudi dotsent jaak@obs.ee 
Mart Noorma TÜ õppeprorektor mart.noorma@ut.ee
Arko Olesk TLÜ Teadus- ja innovatsioonikommunikatsiooni keskuse juht arko@olesk.eu
Toivo Maimets TÜ Molekulaar- ja rakubioloogia instituudi direktor toivo.maimets@ut.ee
Priit PõdraJõgevamaa Gümnaasiumi direktor priit.podra@gymnaasium.ee 
Mihkel KreeTÜ Teaduskooli direktormihkel.kree@gmail.com 
Margit TimakovEesti Õpetajate Liidu esimees margit.timakov@gmail.com