Töötajad

 

JUHATUSJUHIABI
Andres Juur
juhatuse esimees
E-post: andres.juur@ahhaa.ee
Mob: 5560 0224
Pilvi Kolk
juhatuse liige
E-post: pilvi.kolk@ahhaa.ee
Mob: 5554 4223
Ursula Saksniit
juhiabi
E-post: ursula.saksniit@ahhaa.ee
Tel. 735 5094
KOMMUNIKATSIOONI- JA TURUNDUSOSAKOND
Mathis Bogens
turundus- ja kommunikatsioonijuht
E-post: mathis.bogens@ahhaa.ee
Tel: 735 5095
Mob: 5663 8667
Saile Mägi
välisturundusspetsialist
E-post: saile.magi@ahhaa.ee
Mob: 5685 3685
Kai Kaljumäe
turundus- ja kommunikatsiooniassistent
E-post: kai.kaljumae@ahhaa.ee
Tel: 735 5095
Mob: 5568 9618

Meelika Peetsmann
tellimuste vastuvõtja
E-post: tellimus@ahhaa.ee
Mob: 515 6766
Karina Valma
tellimuste vastuvõtja
(läti ja vene keeles; õppe- ning sünnipäevatellimused)
E-post: zakaz@ahhaa.ee 
Mob: 5749 4878
Pärt Ojamaa
kujundaja
E-post: part.ojamaa@ahhaa.ee
Tel: 735 5095
 
Julia Barsukova
välisturundusspetsialist
(lapsehoolduspuhkusel)
E-post: info@ahhaa.ee


VÄLISRAHASTUS

Sander Kask
projektijuht
E-post: sander.kask@ahhaa.ee
Tel. 735 5092
Annika Vesselov
projektijuht
E-post: annika.vesselov@ahhaa.ee
Mob: 5302 2125

Helin Haga
välisrahastuse koordinaator
(lapsehoolduspuhkusel)
E-post: ahhaa@ahhaa.ee
 

  
PROGRAMMIOSAKOND 
 
  
Elmar Reinhold
programmijuht
E-post: elmar.reinhold@ahhaa.ee
Tel: 5915 1399
Ilva Ecētāja
programmijuhi abi
E-post: ilva.ecetaja@ahhaa.ee 
Helen Järvpõld
teadusteatri juht
E-post: helen.jarvpold@ahhaa.ee
Üllar Kivila
peaplanetarist-teadustoimetaja
E-post: ullar.kivila@ahhaa.ee
Anna-Liisa Ingver 
sündmuskorraldaja
E-post: programm@ahhaa.ee
Pille Randjärv
haridustegevuste juht
E-post: pille.randjarv@ahhaa.e
 
  
Helle Jaaniste
astronoom
E-post: helle.jaaniste@ahhaa.ee 
  
TEGEVUSJUHENDAJAD

NB! Tegevusjuhendajate e-posti aadressid esinevad kujul
eesnimi.perekonnanimi@ahhaa.ee
 
Liina Kraun
Marcus-Heinrich Puhke Katriin Kristmann 
 
Aljona Vassiljeva Margus AruIlona Stanitski
 
 
Elisabeth Parman  Maria Kukina  Erik Mänd
 
Trifon Sedõh Helmi Ulrika Kirm Hillar Uudevald
 
Ugis Racenis Marii Raudsepp Makar Timofejev
 
 
 Darja Vostrova    
   
RAAMATUPIDAMINE

Maarja Jõesaar
pearaamatupidaja
E-post:
maarja.joesaar@ahhaa.ee
Tel: 735 5091
Liina Petersell
raamatupidaja
E-post: liina.petersell@ahhaa.ee
Tel: 735 5091

 

 
EKSPOSITSIOONI OSAKOND



Mihkel Sild
ekspositsioonijuht
E-post:
mihkel.sild@ahhaa.ee
Tel: 5333 4617
Raivo Uustare
ekspositsioonimeister
E-post: ahhaa@ahhaa.ee
Telefon: 745 6777
Marko Pirbe
ekspositsioonimeister
E-post: marko.pirbe @ahhaa.ee
Tel: 745 6777


Taavi Käsner
ekspositsioonimeister
E-post: taavi.kasner@ahhaa.ee
Tel: 745 6777
Andres Kuura
ekspositsioonimeister
E-post: andres.kuura@ahhaa.ee
Tel: 745 6777
Tanel Linnas
leiutaja
E-post:
tanel.linnas@ahhaa.ee
Mobiil: 5660 8058
  
Martin Aidnik
ekspositsioonimeister
E-post: martin.aidnik@ahhaa.ee
Tel: 745 6777 
Kert Vellner
ekspositsioonimeister
E-post: kert.vellner@ahhaa.ee
Tel: 745 6777 
Rando Saar
ekspositsioonimeister
E-post: rando.saar@ahhaa.ee
Tel: 745 6777 
   
Marko Visse
eluslooduse spetsialist 
E-post: marko.visse@ahhaa.ee
  
   
 HALDUS- JA HANKEOSAKONDIT 


Ragnar Pähn
Haldusjuht
E-post: ragnar.pahn@ahhaa.ee
Mob: 5656 3567
Janno Rootalu
IT spetsialist
E-post:
janno.rootalu @ahhaa.ee
Mob: 508 3072
Uku Randver
kujundaja
E-post: uku.randver@ahhaa.ee

KLIENDIKOGEMUSOSAKOND

NB! Giidide e-posti aadressid esinevad kujul
eesnimi.perekonnanimi@ahhaa.ee

Elina Raudsepp 
kliendikogemusjuht
Mob: 5915 1598
E-post: elina.raudsepp@ahhaa.ee
Kaimo Kukk
giid-kassapidaja, vabatahtlike koordinaator
Ellen Lill
giid-kassapidaja

Anne Lille   Alen Varep Reelika Harlašov


Ronja Juurma Hannabel Aria Rando Hinn
Mariliis Malahhov David-Sandro Dzidzadze Anett Mangus
Galina Maslova Kaarel Laar
Gerda Gerharde
Anna Tonevitskaja Alli Talismaa Laurina Šinkejeva
 
Daria Panasiuk
EVS vabatahtlik
  
 
Kristel Schreiner
laagrite koordinaator
(lapsehoolduspuhkusel)  
Julia Pintšuk
(lapsehoolduspuhkusel)
Jelena Leinik
(lapsehoolduspuhkusel)
 
Jekaterina Nebogatova
(lapsehoolduspuhkusel)
Oskar Põdramägi
kübergiid
 


 
TEADUSPOOD e-post: teaduspood@ahhaa.ee
tel: 5556 8791



Kadri Köhler
juhataja
E-post: kadri.kohler@ahhaa.ee
Tel: 5556 8791
Marleen-Heleen Puhke
Turundus- ja e-poe koordinaator
E-post: marleen-heleen.puhke@ahhaa.ee

Olga Beljajeva
Karolin ViilukasSilva Arbus
 
 
 
Katerina Nikolas
lapsehoolduspuhkusel
E-post:teaduspood@ahhaa.ee
Kristina Savostkin
(lapsehoolduspuhkusel)
E-post:teaduspood@ahhaa.ee