Praktika AHHAAs

Baltikumi suurima teaduskeskuse uksed on avatud ka särasilmsetele praktikantidele! Kui soovid oma (õppe)praktika läbida just AHHAAs, siis võta meiega ühendust. Sellelt leheküljelt leiad info meie poolt pakutavate praktikavaldkondade ja kontaktisikute kohta.

  • Organisatsiooni administreerimine ja juhiabi töö: juhiabi-personalispetsialist Ursula Saksniit, ursula.saksniit@ahhaa.ee
  • Kommunikatsioon, turundus ja kujundamine: turundus- ja kommunikatsioonijuht
    Mathis Bogens, mathis.bogens@ahhaa.ee
  • Välisrahastus ja turism: välisrahastuse koordinaator
    Annika Vesselov, annika.vesselov@ahhaa.ee
  • Sündmuskorraldus ja teadusfestivali koordineerimine: sündmuskorralduse spetsialist Makar Timofejev, makar.timofejev@ahhaa.ee
  • Eksponaadiehitus, puidu- ja metallitöö, leiutamine: ekspositsioonijuht Mihkel Sild, mihkel.sild@ahhaa.ee
  • IT, tehnosüsteemid, kinnisvarahaldus: haldusjuht Ragnar Pähn, ragnar.pahn@ahhaa.ee
  • Giiditöö, teaduskommunikatsioon: kliendikogemuse juht Elina Raudsepp, elina.raudsepp@ahhaa.ee
  • Müügiassistendi töö, klienditeenindus: teaduspoe juhataja Kadri Köhler, kadri.kohler@ahhaa.ee