E-P 11.30-20

Alates 01.01.2018 on AHHAA 4D elamuskino suletud

Põnnikino

AHHAA 4D põnnikinno on oodatud kõik need filmihuvilised, kes 4D elamuskino tavaseansside jaoks liiga väikesed on, samuti sobib põnnikino lapseootel emadele. Nendel seanssidel toolid ei liigu, küll aga töötavad vee- ja tuuleefektid.

Põnnikinos on võimalik vaadata kolme filmi. NB! Seansside ajad ja piletite hinnad, mis filmide juures välja toodud on, kehtivad tavakülastustele. Grupid saavad neid filme broneerida ka enda poolt valitud aegadel ning gruppide hinnakiri on välja toodud allpool.


UUS! Lõbusad jänesed

ALATES 22.12.2016. Saa tuttavaks, need on lõbusad jänesed, sinu uued sõbrad! Päikesepargi säravad asukad kutsuvad sind koos endaga rõõmsale ja värvikirevale reisile. Koos toovad nad sulle palju rõõmu, millest jagub terveks päevaks. Kas sa suudad energiliste jänkudega sammu pidada?

Miriami piknik

Maailma esimene Eestis loodud 3D nukufilm, kus pisike nukutüdruk Miriam peab koos pere ja nende suure lemmiku, kanaga, piknikku. Kanad teatavasti aga ei ole harjunud hernehirmutistega ja väikevennad sõbralike ussidega, seega sünnib ühest toredast plaanist palju segadust. Loomulikult on aga igal alguses hirmutavana tundunud lool ilus lõpp.

SEANSID:
Igal pühapäeval kell 11.40
Pileti hind: 4,30 €/in

Ahhaa, Lottele külla!

Lisaks Miriamile on nüüd kõikidel põnnidel võimalik osa saada ka lepatriinu Timi seiklusest ning käbiraketil Lottele külla sõita.

Filmis saavad kõik Lotte sõbrad kihutada läbi põneva Eestimaa looduse. Üheskoos saab põrgata puravikel, tuhiseda läbi mutikäikude ning veest läbi sõites võib veidi märjakski saada. Seikluse lõpus ootab reisilisi Lotte koos sõprade Bruno ja Alfredi ning isuäratava üllatusega.

SEANSID:
Iga päev kell 12.10 ja 19.10
Pileti hind: 3,20 €/in
(E-R kell 12.10) või 4,30 €/in (E-R kell 19.10 ning L-P kell 12.10 ja 19.10)

Grupisoodustused 4D elamuskinos

Gruppidele (vähemalt 12 inimest), kes on samal päeval külastanud AHHAAd, kehtivad 4D elamuskinos järgmised soodustused:

  • 1 filmi vaatamisel on kinopileti hind 2 €/in
  • 2 filmi vaatamisel on piletihind kokku 3 €/in

Soodustused kehtivad ainult etteregistreeritud gruppidele! Kahe filmi soodustus kehtib ainult siis, kui grupp vaatab mõlemaid filme järjest, ilma vahepeal saalist lahkumata. Filmid võivad grupid ise valida.

Tähelepanu! 4D elamuskino külastavate kooligruppide puhul pääseb üks õpetaja 14 õpilase kohta kinno tasuta. Lasteaiarühma saatvad õpetajad saavad kino külastada tasuta, saatvad lapsevanemad peavad ostma eraldi pileti.

AHHAA 4D elamuskino
Tartu Lõunakeskuses
(Ringtee 75)
Avatud iga päev kell 11.30—20.00
Kassa tel: 731 5650
E-post 4d@ahhaa.ee