Lai atzīmētu mācību gada sākumu, no 19. līdz 30. septembrim, Zinātnes centrs AHHAA skolēnu grupām piedāvā iegādāties biļetes par puscenu! Brauciet ciemos! 

NB! Atlaide tiek piemērota tikai tām skolēnu grupām, kas savu apmeklējumu ir pieteikušas vismaz 7 dienas, pirms paredzētās apmeklējuma dienas! Atlaides cenā nav iekļautas planetārija un Lidojuma simulatora biļetes, darbnīcas un Zinātnes teātri (iespējams rezervēt par papildu samaksu). Uznamību! Atlaide netiek piemērota tām skolām, kuras ierodas Zinātnes centrā AHHAA, izmantojot ceļojumu aģentūru!

Lai pieteiktu savu apmeklējumu, zvaniet uz tālruni +372 5749 4878 (angļu un krievu valodā) vai rakstiet uz e-pastu zakaz@ahhaa.ee .


Tas vēl nav viss! Esot Tartu, apmeklējiet arī skrituļslidu centru “Skatetown”! 

Visu septembri Zinātnes centrā AHHAA un “Skatetown” spēkā īpašais piedāvājums – par 13€ (biļetes cena vienai personai), jūsu grupa saņems dienas biļeti Zinātnes centrā AHHAA un 1,5 stundu garu izklaidi “Skatetown”!


Ja jūs interesē “Skatetown” piedāvājums un biļetes, lūdzam zvanīt pa tālruni +372 5682 2094 vai rakstīt uz e-pastu info@skatetown.ee .