Iegādājies
e-biļeti ŠEIT

AHHAA + Plasku apskates platforma

Kopš 2013. gada 1. jūlija, AHHAA un Tasku centrs aicina apskatīt Baltijas lielāko zinātnes centru, kā arī izbaudīt brīnišķīgu skatu uz Tartu pilsētu no Plasku jumta! Jums tiek sniegta brīnišķīga iespēja izbaudīt skatu uz Tartu pilsētu no 50 metru augstuma, kā arī salīdzināt mūsdienas ar senatni un uzzināt vairāk par Tartu nozīmīgākajiem apskates objektiem – gan tiem, kas mūs priecē vēl mūsdienās, gan tiem, kas jau sen ir iznīcināti.

Jumta terase pilsētas apskatei atvērta no piektdienas līdz svētdienai laika posmā no plkst. 12:00–18:00. Biļeti iespējams iegādāties AHHAA zinātnes centra kasē. Biļetes cena vienai personai ir 2€ un to var iegādāties kopā ar AHHAA zinātnes centra biļeti (pie zinātnes centra biļetes tiek pieskaitīti vēl 2€) vai atsevišķi.

Bērni līdz 7 gadu vecumam apskates platformu var apmeklēt bez maksas. Bērni vecumā līdz 16 gadiem apskates platformu drīkst apmeklēt tikai pieaugušā uzraudzībā.

Uzmanību! Apskates platforma nav obligāti jāapmeklē AHHAA zinātnes centra apmeklējuma dienā.

Informācija grupām

  • Grupām tiek piedāvāts iepriekš rezervēt Plasku platformas apmeklējumu igauniski, angliski vai krieviski runājoša gida pavadībā.
  • Minimālais dalībnieku skaits vienā grupā ir 12 personas. Maksimālais dalībnieku skaits vienā grupā ir 50 personas.
  • Ja vēlaties rezervēt ekskursiju ar gidu, lūdzam mūs informēt vismaz 7 dienas, pirms plānotā apmeklējuma, lai mēs spētu nodrošināt gidu ar nepieciešamajām valodu prasmēm. Ekskursijai gida pavadībā tiek pierēķināta papildus samaksa gidam - 30 € par vienu grupu. Lai rezervētu ekskursiju ar gidu, lūdzam sazināties ar Tasku centru, zvanot uz tālruni +372 731 2211 vai rakstot uz e-pastu info@tasku.ee.
  • Pēc iepriekšējas vienošanās ar Tasku centra pārstāvjiem, Plasku apskates platformu iespējams apmeklēt arī ārpus noteiktā darba laika.